BİZE ULAŞIN: Atlas Teknik Servis kompresör nedir  kompresör servisi ankara
AnasayfaHakkımızda

İhtiyacına Göre Ara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

Atlas Teknik Servis Firması 1991 yılından bu güne basınçlı hava sektöründe elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerinin hizmetine sunan bir firmadır.

Sektörde meydana gelen gelişme ve yeniliklere göre sürekli kendisini yenileneyebilen genç, dinamik yapısıyla firmamız uzun yıllar siz değerli müşterilerine hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olan firmamız Ercom Hava Kompresörlerinin İç Anadolu bölgesi Yetkili Satış ve Servis Merkezidir. Ayrıca Atlas Copco, Kaeser, İngersoll Rand gibi yabancı üretim kompresörler ile  Dalgakıran, Ekomak, Sarmak vb. yerli üretim kompresörlere periyodik bakım, genel revizyon, orjinal yedek parça satışı hizmetleri vermektedir.

Delici ve Kırıcı Tabancaların Satış ve Servisine Devam Etmekte Olup, 2.El kompresör alım-satımı, kiralama, hava tesisatı kurulumu, kumlama kabinleri,kumlama kazanları ve ekipmanları satışı, basınçlı hava filtreleri, hava kurutucuları yetkili satış ve servisi firmamızın diğer faaliyet konularıdır. Basınçlı hava ile ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olabilmek en büyük hedefimizdir.

 

NELER YAPIYORUZ

Atlas Teknik Servis Firması Sanayi - Maden - İnşaat - Endüstri  Alanlarında Çalışan Vidalı Kompresörler , Basınçlı Hava Kurutucuları , Basınçlı Hava Flitreleri, Basınçlı Hava tankları ve Donanımları, Satış ve Servis hizmeti Ayrıca 2. El Kompresör alım, satım ve kiralama Hizmeti, Delici ve Kırıcı tabaca Satış ve Servisi, YASAL Basınçlı Kaplar Testi ve Raporu Düzenlenmektedir.

NEDEN BİZ

1991 Yılında Kompresör Sektöründe Atlas Teknik Hizmet Tic.Ltd.Şti. Firmasında Atlas Copco Yetkili Teknik Servis Hizmet Bölümünde İşe Başlayan Bülent KOCAKUŞAK ve Adil KOCAKUŞAK 2007 Yılında Atlas Teknik Servis Tic. Ltd. Şti. Firmasını Kurarak Kısa Bir Süre İçerisinde Kalitesini ve Güvenirliliğini Kanıtlayarak, Hızlı bir şekilde Bilinen Bir Firma Haline Gelmiştir.