Kompresör ve Kompresör Yedek Parçaları

Kapasite Kontrollü Vidalı Hava Kompresörü

Kapasite Kontrollü Vidalı Hava Kompresörü

Vidalı kompresörlerin yapımındaki yaklaşık optimum performansın daha geniş hava üretim aralığına yayılmasını sağlamaktadır. Frekans invertörü ve yüksek verimli motor kullanılan vidalı kompresörler havayı en doğru kapasitede üretmektedir.Vidalı kompresörlerle sabit basınçta üretilen değişken hava miktarı maksimum verimlilik sağlar. 

Frekans invertörlü kompresörler bu alanda işletme verimliliği ve maliyetine yeni bir boyut kazandırmıştır. Diğer vidalı kompresörlere göre esnektir. Bu sabit basınç ve maksimum üretim verimliliği ile kendini gösterir. Sonuç olarak vidalı kompresör seçiminiz enerji maliyetlerinizi etkiliyor. Doğru seçilmeyen vidalı kompresörler enerji maliyetinizi 4-5 kat arttırabilir. Bu nedenledir ki; kapasite kontrollü ( Frekans İnvertörlü ) hava kompresörleri işletmeniz için en akıllı çözümdür.

Kapasite kontrollü vidalı kompresörler ihtiyacınız olan değişken kapasitedeki hava ihtiyacınızı en verimli şekilde karşılayan hava kompresör sistemleridir. Bu vidalı kompresörlerin hızları maksimum ve minimum seviyelerde ayarlanabildiğinden hava üretimi ihtiyacınıza göre azalıp çoğalabilir. Kapasite kontrollü vidalı kompresör, sistemde enerji tasarrufunu ve sürekli hava üretimini sağlar.